محل تبلیغات شما

هواداران مس همچنان منتظر رونمایی از سجاد حیدری جدید و ارائه شم گنی از سوی او برای فراموشی اتفاقات فصل قبل هستند.

یکی از جالب توجه ترین نقل و انتقالات تیم مس کرمان در فصل جدید جذب ناگهانی سجاد حیدری بود که با توجه به اتفاقات حاشیه‌ای که همه از حضور او در تیم فصل گذشته مس به یاد دارند، این خبر در نوع خود کمی عجیب به نظر می‌رسید اما به هر حال آنچه که اهمیت داشت، مجتبی حسینی با شخصیت جدی و سختگیرانه به جذب این مهاجم گن واکنش مثبت نشان داده است و می‌خواهد از یک شم گنی فوق العاده در لحظات کلیدی و گره خورده از بازی‌های لیگ یک استفاده کند.

حدود یک ماه است که حیدری با مس تمرین می‌کند و سعی دارد مدت دوری از فوتبال و شرایط بازی را زیر نظر کادرفنی مس هرچه سریعتر جبران کند. حیدری در جام حذفی مقابل ذوب آهن در اصفهان مسی‌ها را همراهی کرد و به نظر می‌رسد رفته رفته به ترکیب مس هم نزدیک خواهد شد و حالا در واقع همه چیز به نظر مجتبی حسینی برای استفاده از این مهاجم بستگی دارد؛ درست همانند نوع رفتار با مهرداد قنبری که کمی دیر و با اتمام تمرینات بدنسازی به جمع مسی‌ها اضافه شد و سرانجام در هفته پنجم مقابل داماش گیلان برای مس به صورت ثابت بازی کرد و در ادامه نیز به بازیکن غیرقابل جایگزین در ترکیب حسینی تبدیل شد.

سجاد حیدری در خصوص روند آمادگی خود خیلی کوتاه می‌گوید: اضافه شدن من به ترکیب کاملا به نظر آقای حسینی بستگی دارد. ایشان از نظر فنی فوق العاده هستند و فکر می‌کنم خودشان متوجه می‌شوند که من چه زمانی آماده هستم. من در اختیار تیم مس کرمان هستم و امیدوارم فصل خوبی با این تیم داشته باشم.

مهاجم غیرقابل پیش بینی مس مطمئنا می‌داند که باید در اتاق انتظار حسینی تلاش کند و مترصد یک فرصت کوچک برای پاک کردن اتفاقات فصل گذشته با نمایش خوب در ترکیب مسِ جدید است. هواداران مس هم قطعا خیلی زود با رونمایی از گل‌های حیدری ذهنیت خود را تغییر می‌دهند، تنها در صورتی که مهاجمی مشابه چند هفته ابتدایی فصل گذشته را در زمین ببینند که با گل‌هایش مس را به صدر جدول رساند. البته حیدری برای رسیدن به ترکیب اصلی مس کار آسانی هم ندارد و مهاجمان این تیم همگی حداقل دو گل در این فصل به ثمر رسانده‌اند و ضعف گنی، مس را در این فصل آزار نداده است.

در مورد برکناری من از مدیران سوال کنید/حسینی: هیچ پیشنهادی از ذوب آهن ندارم

مهابادی: مس فقط 10 دقیقه به ما فشار آورد

مس-فجر بعد از جام حذفی برابر شد/فرصت جبران به حسینی در بازی‌های مستقیم

مس ,فصل ,حیدری ,تیم ,ترکیب ,حسینی ,به نظر ,سجاد حیدری ,فصل گذشته ,به ترکیب ,در این

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عجیب خودرو(مجله خودرو) وبلاگ نمایندگی رودهن desptomucomp همدم تنهایی ها خرید جلیقه پافر بلند کوتاه پسرانه مردانه کودکانه اقایان 2021 fastmarrava خانه ی هنر قیمت انواع چاپ بک لایت یا پشت نور باشگاه میلیونرها Helen's blog