محل تبلیغات شما
بازیکن مس نوین معتقد است این تیم می‌تواند در پایان فصل در بین تیم‌های صعودکننده به لیگ یک قرار بگیرد.

برخی بازیکنان در ترکیب این فصل مس نوین با عملکرد خود باعث تعجب شده‌اند که چرا در سال‌های اخیر آنطور که باید به وجودشان در ترکیب اصلی مس کرمان اعتماد نشده است. امیرحسین امیرطاهری یکی از این چند بازیکن است که در این فصل کلاس بازی خود را به واسطه سابقه بازی در رده‌های سنی تیم ملی در سمت راست خط دفاع و هافبک مس نوین نشان داده است.

امیرطاهری در مورد شرایطی که در فصل جدید با مس نوین پشت سر گذاشته، به سایت باشگاه مس می‌گوید: در سال‌های گذشته من عضو تیم ملی بودم اما متاسفانه به من و امثال من توجه آنچنانی نشد. همیشه خودم را سرباز باشگاه بزرگ مس می‌دانستم و تمام تلاشم این بود که نماینده خوبی برای شهرم در تیم ملی باشم. بعد از بازی‌های آسیایی و صعود به جام جهانی جوانان از من حمایت خوبی نشد اما با وجود پیشنهاداتی که داشتم، در کرمان ماندم تا بتوانم برای تیم محبوبم بازی کنم. به هر حال الان شرایط خوبی دارم و کادرفنی مس نوین هم از عملکردم راضی است؛ البته در فصل گذشته فرصت بازی پیدا نکردم و به همین دلیل هنوز با فرم ایده آل کمی فاصله دارم اما مطمئنم در ادامه فصل بهتر می‌شوم.

مدافع راست کرمانی مس نوین با بیان اینکه تمام تلاش بازیکنان مس نوین پاک کردن دو شکست قبلی است، گفت: کادرفنی ترجیح داده در بازی‌های این فصل به همه بازیکنان فرصت بدهد و این مسئله‌ای است که در کمتر تیمی رخ می‌دهد. در دو بازی گذشته آنطور که باید از موقعیت‌ها استفاده نکردیم و تصمیمات داوران هم علیه ما بود اما کسب تجربه از این شکست‌ها قطعا مهمتر از خود شکست بوده است و از آن‌ها در ادامه برای بهتر شدن استفاده می‌کنیم.

وی ادامه داد: بازیکنان مس نوین با همدلی به دنبال شادی مردم کرمان هستند. امسال شاید برخی مسائل انتظارات را هواداران را برآورده نکرده باشد اما مس نوین می‌خواهد به لیگ یک صعود کند. امیدوارم باشگاه حمایت‌های لازم را انجام دهد تا از دغدغه فکری که نتایج را تحت الشعاع قرار بدهد دور بمانیم. در زمین طبیعی تمرین نمی‌کنیم و تاکنون درصدی هم از قراردادهایمان را دریافت نکرده‌ایم اما این مسائل باعث نمی‌شود دست از تلاش برداریم و برای یک هدف مشترک مصمم هستیم.

در مورد برکناری من از مدیران سوال کنید/حسینی: هیچ پیشنهادی از ذوب آهن ندارم

مهابادی: مس فقط 10 دقیقه به ما فشار آورد

مس-فجر بعد از جام حذفی برابر شد/فرصت جبران به حسینی در بازی‌های مستقیم

مس ,نوین ,فصل ,تیم ,بازی ,ملی ,مس نوین ,تیم ملی ,این فصل ,نوین با ,که در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

thexpbackszigmelb وبلاگ در خصوص پرسش مهر 97می باشد نمایندگی حر لژیون هفتم همسفران footkanadi فروش تکی و عمده پوشاک ترک تحقیق و پژوهش در آموزش و پرورش آموزش ریاضی توسط استاد صدیقه حافظی Steven's style مجلات همشهری ببر مازندران