محل تبلیغات شما

هافبک جوان مس نوین ابراز امیدواری کرد که تیم مس کرمان بتواند به لیگ برتر صعود کند و بستر برای بازیکنان کرمانی هم فراهم شود.

مس نوین در این فصل، تیمی بومی و البته جوان بود که می‌توان گفت مسئولیت این تیم با موفقیت انجام شده است. چند بازیکن در ترکیب این تیم نمایش‌های بسیار خوبی ارائه کردند که یکی از این بازیکنان، عارف زینلی هافبک فصل قبل امیدهای مس بود. این بازیکن آرام و باهوش قابلیت بسیار خوبی در بازیسازی نشان داد و توانست رفته رفته خود را به ترکیب اصلی مس نوین برساند و یک گل هم برای تیمش زد.

هافبک خوش آتیه کرمانی درباره حضورش در مس نوین و تجربه بازی در لیگ دو به ما گفت: باید ابتدا از کادرفنی به خصوص آقای ترکزاده تشکر کنم که در این فصل نه فقط به من بلکه به بسیاری از بازیکنان جوان کرمانی اعتماد کردند. حقیقت این است که سطح لیگ دو از لیگ‌های پایه بالاتر است و بازی کردن در یک تیم بزرگسال برای بازیکنی که چند سال در رده‌های پایه بازی کرده، یک چالش محسوب می‌شود و مخصوصا برای من که هم پستی‌های بسیار خوبی داشتم.

وی درباره نتایج مس نوین هم گفت: ما امسال تیم خوبی داشتیم و در همه پست‌ها بازیکنان شاخصی حضور داشتند و اگر کمی بدشانسی نصیبمان نمیشد و همچنین پرداختی‌ها به موقع‌تر بود قطعا نتایج بهتری هم کسب می‌کردیم اما تا همین جای فصل هم نتایج مس نوین نسبت به سال‌های گذشته بهتر بوده است.

زینلی در پاسخ به اینکه آیا دوست دارد برای مس کرمان در لیگ برتر بازی کند، اظهار داشت: چه کسی بدش می‌آید در تیم بزرگی مثل مس کرمان بازی کند. جای مس در لیگ برتر خالی است و صعود مس به نفع فوتبال استان است. آرزو می‌کنم مس به لیگ برتر صعود کند و من هم بتوانم برای تیم شهرم در لیگ برتر بازی کنم.

هافبک مس نوین تاکید کرد: بازیکنانی که از رده پایه جدا می‌شوند، بستر مناسبی مثل مس نوین برای آن‌ها فراهم است و قطعا می‌توانند شایستگی‌های خود را اثبات کنند. اگر به بازیکنان کرمانی اعتماد شود آنوقت نشان می‌دهند که چیزی از بازیکنان تیم مس کمتر ندارند.

در مورد برکناری من از مدیران سوال کنید/حسینی: هیچ پیشنهادی از ذوب آهن ندارم

مهابادی: مس فقط 10 دقیقه به ما فشار آورد

مس-فجر بعد از جام حذفی برابر شد/فرصت جبران به حسینی در بازی‌های مستقیم

مس ,نوین ,تیم ,هم ,لیگ ,بازی ,مس نوین ,لیگ برتر ,در لیگ ,مس کرمان ,بسیار خوبی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مشاورین املاک اندیش ملک neonawacho barsautrypen صلی الله علیک یا فاطمة الزهرا سلام الله علیها وبلاگ شخصی دکتر آقا محمد رافع بروجردی مهندسی شهر سازی پیام نور کرمانشاه VOX to VOX مطالب اینترنتی بلاگ شاپ Crazy physicist