محل تبلیغات شما

سرمربی مس نوین می‌گوید در بازی شهید قندی که تیمش روز خوبی نداشت، کسب یک امتیاز حتی در خانه نتیجه بدی نبوده است.

مس نوین عصر یکشنبه در کرمان و در هفته دهم بازی‌های لیگ دو مقابل شهید قندی یزد به تساوی بدون گل رضایت داد تا روند شکست ناپذیری خود را به 5 هفته برساند. رضا ترکزاده سرمربی مس نوین که به علت محرومیت، تیمش را از روی سکوها هدایت می‌کرد، در رابطه با این بازی گفت: بازی شهید قندی یکی از بازی‌های سخت ما بود. این تیم شخصیت فوتبالی خوبی داشت و با برنامه بازی می‌کرد. شهید قندی در این فصل تنها تیمی بود که تیم ما را تحت فشار گذاشت و فوتبال برابری انجام داد. به نظر من این تیم می‌تواند یکی از تیم‌های صعود کننده باشد.

وی ادامه داد: اما این را هم باید بگویم که روز خوبی مقابل شهید قندی نداشتیم و از عملکرد تیمم رضایت بالایی نداشتم و به همین دلیل از کسب تساوی در خانه راضی هستم. بازیکنان مس نوین تلاش خود را انجام دادند اما اگر عملکرد خوب و واقعی خود را داشتند، به سه امتیاز می‌رسیدیم. تیم ما شخصیت نباختن پیدا کرده و در 5 بازی از 10 بازی فصل خود گل نخورده‌ایم و این نشان می‌دهد روند تیم ما بد نیست. در سه بازی پیش رو تا پایان نیم فصل به دنبال کسب حداکثر امتیازات هستیم و قطعا برای این مهم می‌جنگیم.

سرمربی مس نوین در خصوص بازی این هفته مقابل خیبر خرم آباد هم گفت: بازی خیبر قطعا بازیکنان آسانی نیست و این تیم هم جزو مدعیان است. با این حال امیدوارم جو ورزشگاه روی داور بازی اثرگذار نباشد. بر اساس آنالیزی که از این تیم به دست ما رسیده، این بازی می‌تواند یکی از بازی‌های خوب ما را در خارج از خانه رقم بزند و امیدوارم شرایط برای نتیجه گیری ما فراهم باشد.

در مورد برکناری من از مدیران سوال کنید/حسینی: هیچ پیشنهادی از ذوب آهن ندارم

مهابادی: مس فقط 10 دقیقه به ما فشار آورد

مس-فجر بعد از جام حذفی برابر شد/فرصت جبران به حسینی در بازی‌های مستقیم

بازی ,تیم ,شهید ,قندی ,نوین ,مس ,شهید قندی ,مس نوین ,این تیم ,یکی از ,تیم ما

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کلاسیت مطالب اینترنتی کلوچه من اشعار زیبا ،دلچسب و ناب فاطمیه مهدیه بربری خیل آمل orrarockse دفتر خاطرات شهداء tinggalodiff پهلــوان بــــی مـــزار Lucy's memory