محل تبلیغات شما
بعد از پیروزی مس کرمان در تهران از مدیرعامل باشگاه درباره صعود احتمالی به لیگ برتر و همچنین شایعه حضور قلعه نویی روی نیمکت مس در فصل آینده سوال شد.

محمود محمدی نیا در گفتگو با خبرنگاران درباره بازی مقابل نیروی زمینی که با پیروزی دو بر یک مس پایان یافت، اظهار کرد: بازی سختی داشتیم. نیروی زمینی فوتبال خوبی بازی می کند و باید بابت این مسئله به آقای روانخواه تبریک بگویم. اما بچه های ما مصمم بودند تا سه امتیاز را بگیرند و خوشحالیم که سه امتیاز ارزشمندی را مقابل تیم خوب نیروی زمینی کسب کردیم.

وی درباره وضعیت خوب مس برای صعود و امکانات خوبی که این باشگاه برای حضور در لیگ برتر دارد، گفت: مردم کرمان حقیقتا تعصب زیادی به تیم مس دارند و هر جای استان هواداران زیادی هستند که مس را دوست دارند. سال ها مس نمی توانست به لیگ برتر صعود کند اما امسال شرایط فرق دارد و بهترین فرصت مس در سال های اخیر برای صعود به لیگ برتر است. دعای خیر مردم کرمان پشت تیم است و با حمایت خوبی که مدیران شرکت مس از ورزش انجام می دهند تیم مس در صورت صعود به لیگ برتر شرایط خوبی خواهد داشت.

محمودی نیا اما واکنش جالب توجهی به سوال دوباره در خصوص شایعه حضور امیر قلعه نویی روی نیمکت مس در فصل آینده داشت: من یک بار این مسئله را تکذیب کردم و خوشبختانه خود آقای قلعه نویی به حدی اخلاق مدار هستند که توجهی به این مسئله نداشتند و ما هم تمرکز خود را روی صعود به لیگ برتر گذاشتیم. چند باشگاه نیم فصل برای حضور آقای حسینی روی نیمکت تیمشان با ما صحبت کردند که ما مخالفت کردیم. حتی چند هفته پیش نیز پیشنهاداتی به ما داده شد اما هم آقای حسینی با رعایت اخلاق حرفه ای نسبت به این موضوع بی توجه بودند و هم ما مخالف بودیم. من باید همین جا اعلام کنم که خیلی از تیم های لیگ برتری دوست دارند آقای حسینی فصل آینده سرمربی شان باشد.

مدیرعامل مس در پاسخ به اینکه آیا مس هم دوست دارد با حسینی در لیگ برتر حاضر باشد، گفت: قطعا مس هم یکی از همین تیم هاست.

در مورد برکناری من از مدیران سوال کنید/حسینی: هیچ پیشنهادی از ذوب آهن ندارم

مهابادی: مس فقط 10 دقیقه به ما فشار آورد

مس-فجر بعد از جام حذفی برابر شد/فرصت جبران به حسینی در بازی‌های مستقیم

مس ,لیگ ,برتر ,تیم ,صعود ,حسینی ,لیگ برتر ,به لیگ ,مس در ,نیروی زمینی ,این مسئله

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Randi's receptions Sonya's page gosonicgo روستای شیره جین - نگین آذربایجان شرقی jiciricheap وبلاگ تخصصی چاپ دیجیتال سام gambbookpala 313 رهرو - آخرالزمان و ظهور آشپزی و مطالب خانوادگی لایسنس رایگان eset nod32