محل تبلیغات شما
مدیرعامل باشگاه مس کرمان به گمانه زنی‌های مربوط به عدم بازگشت حسینی به کرمان قوت بخشید.

باشگاه مس کرمان این روزها مشغول مذاکره با چند مربی برای هدایت این تیم در فصل آینده است. در حالی که انتظار می‌رود مجتبی حسینی با توجه به کارنامه خوبش در فصل گذشته بار دیگر هدایت مس را به عهده داشته باشد اما به نظر نمی‌رسد چنین اتفاقی رخ دهد.

حسینی چندی پیش در برنامه فوتبال برتر اعلام کرد فصل آینده در لیگ یک کار نمی‌کند و نزدیکان به او نیز با گذشت مدتی از آن گفتگو، از تداوم تصمیم حسینی خبر می‌دهند.

اما محمود محمودی نیا مدیرعامل باشگاه مس کرمان در گفتگو با مجله تصویری "رو در رو" در پاسخ به اینکه مذاکره با مربیان به کجا رسیده، اظهار کرد: با چند مربی صحبت‌هایی انجام شده که به نتایج خوبی رسیده‌ایم. این مربیان علاوه بر مس کرمان از تیم‌های خوب لیگ برتری هم پیشنهاد دارند و به هر حال مشغول بررسی دیگر پیشنهادات خود نیز هستند اما فکر می‌کنم در لیگ یک فقط در مس کرمان مربیگری خواهند کرد.

وی در پاسخ به اینکه آیا احتمال تمدید قراداد با مجتبی حسینی هم وجود دارد یا خیر، گفت: این احتمال هم وجود دارد. آقای حسینی یکی از بهترین مربیان ایران هستند و من فکر می‌کنم ایشان تصمیم داشته باشند فصل آینده در لیگ برتر مربیگری کنند و فکر می‌کنم فصل آینده ایشان را در یکی از تیم‌های خوب ایران خواهیم داد.

در مورد برکناری من از مدیران سوال کنید/حسینی: هیچ پیشنهادی از ذوب آهن ندارم

مهابادی: مس فقط 10 دقیقه به ما فشار آورد

مس-فجر بعد از جام حذفی برابر شد/فرصت جبران به حسینی در بازی‌های مستقیم

مس ,حسینی ,کرمان ,فصل ,آینده ,لیگ ,مس کرمان ,فصل آینده ,فکر می‌کنم ,در لیگ ,باشگاه مس

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

روستای قره کلک whoponcpanga خودرو و مکانیزمهای آن فقط زهرا Lady Bug X Cat noir sijuggbigca دانلود تحقیق رایگان دامین ارزان sotbirnnavict دین و زندگی