محل تبلیغات شما
مدافع 23 ساله مس کرمان به دنبال جدایی و حضور در جمع شاگردان امیر قلعه نویی است.

علیرضا آرتا در سال‌های اخیر و با پوشیدن پیراهن تیم ملی امید و نمایش مستحکم و خوب در ترکیب مس کرمان توانسته خود را به عنوان یکی از پدیده‌های خط دفاعی فوتبال کشور معرفی کند و تقریبا دو سالی است که مشتریان خیلی خوبی از لیگ برتر دارد و حتی خودش نیز خواهان جدایی از مس بوده اما به دلیل داشتن قرارداد با باشگاه مس نتوانسته جدا شود و باشگاه نیز برای جدایی او نرم نشده است.

آرتا در حالی که در لیست برانکو برای حضور در پرسپولیس قرار داشت و به سوی چند تیم لیگ برتری نیز بارها پالس شده است، در نقل و انتقالات فعلی نیز چند تیم را خواهان جذب خود می‌بیند. گل گهر سیرجان مشتری دست به نقد این ستاره جوان است که با درخواست قلعه نویی به دنبال جذب آرتا و در واقع شاه ماهی بازیکنان آینده دار ایران است و طرفین در این خصوص به توافقات کلی نیز رسیده‌اند.

آرتا دیشب در گفتگو با کرمان ساکر، مذاکره و توافق با گل گهر را تایید کرد اما او باید ابتدا از مس رضایت بگیرد. اگرچه مدیرعامل باشگاه مس کرمان می‌گوید بندی در قرارداد آرتا وجود دارد که او می‌تواند با پرداخت مبلغی از مس جدا شود.

محمودمحمودی نیا در این خصوص به فارس گفت: در جریان مذاکره آرتا با گل‌گهر هستم. با خود این بازیکن هم صحبت کردم. به هرحال او یک پدیده و بازیکن خیلی خوبی است که در تیم امید بازی کرده و پرسپولیس و تراکتور هم سال گذشته خواهان او بودند. ما او را راضی کردیم که در مس بماند و کمک کند تا به لیگ برتر صعود کنیم اما بدشانسی آوردیم و این اتفاق نیفتاد. 

مدیرعامل مس کرمان تصریح کرد: الان هم در تلاشیم تا اورا حفظ کنیم تا در مسابقات فصل جدید به ما کمک کند. با او تلفنی صحبت کردم و خواستم که در مس کرمان بماند. در قرارداد آرتا بندی وجود دارد که بر اساس آن می‌تواند از تیم جدا شود. 

وی در مورد اینکه این بند چگونه است، عنوان کرد: قرارداد او طوری تنظیم شد که تمرکز بالای او را در بازی‌ها داشته باشیم بنابراین بندی وجود دارد که اجازه می‌دهد در صورتیکه مس کرمان لیگ برتری نشد، با پرداخت مبلغی از تیم جدا شود. با اینحال ما مشغول مذاکره‌ایم که او را نگه داریم. به همین خاطر مذاکرات به جلسه دیگری موکول شده است. او بازیکن آکادمی مس کرمان است. اگر بتوانیم او را نگه می‌داریم در غیر این صورت برایش آرزوی موفقیت داریم.

آرتا فصل گذشته یکی از بدشانس ترین بازیکنان مس و مجتبی حسینی بود که دو بار دچار مصدومیت شد و بیشتر از 5 ماه از شرایط بازی دور بود اما در 10 بازی پایانی لیگ یک در خط دفاعی مس، زوج میثم تهی دست محسوب می‌شد. حالا هم قصد آرتا برای جدایی جدی است و او نمی‌خواهد فوتبالش به دور از سطح اول ایران جریان داشته باشد.

در مورد برکناری من از مدیران سوال کنید/حسینی: هیچ پیشنهادی از ذوب آهن ندارم

مهابادی: مس فقط 10 دقیقه به ما فشار آورد

مس-فجر بعد از جام حذفی برابر شد/فرصت جبران به حسینی در بازی‌های مستقیم

مس ,آرتا ,کرمان ,لیگ ,تیم ,نیز ,مس کرمان ,که در ,جدا شود ,او را ,وجود دارد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

*❤~❤ دنیــا رویــاهایـ من ❤~❤* خاطرات سیاه سفید Tony's style آموزش کامپیوتر انیاک خبرگزاری ساوه utsaliten تقویم ایرانی دکتر فیض الله نیازی خرید اینترنتی چراغ خواب شلمن من او